Gwarantujemy atrakcyjną wycenę, adekwatną do poziomu trudności i wymaganych zasobów, która z pewnością spełni Państwa założenia budżetowe. Dzięki wysokiemu zaangażowaniu w produkcję każdego elementu zapewniamy ich pełną kompatybilność, wytrzymałość i estetykę wykonania. Przed rozpoczęciem procesu produkcyjnego wykonujemy niezbędne pomiary i sporządzamy stosowną dokumentację projektową. Opracowujemy także bezpieczny i sprawny system montażu.

 

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w kwestii najlepszych rozwiązań projektowych i aranżacyjnych dla Państwa biznesu.

Specjalną ofertę kierujemy także do hoteli, restauracji oraz obiektów handlowo-usługowych.  Nasz zespół fachowców jest w pełni przygotowany do realizacji zamówień o dużej liczebności i w każdym stopniu trudności. W przypadku projektu dla dużych obiektów z powodzeniem uruchamiamy produkcję seryjną, wykorzystując wiedzę i doświadczenie, a także najnowsze technologie w celu osiągnięcia terminowości i precyzji na każdym etapie procesu realizacji. Sprawnie i profesjonalnie przygotujemy meble dla apartamentów w hotelach, dużych obiektów usługowych, centrum handlowego czy punktu gastronomicznego każdej wielkości.

 

Posiadamy duże doświadczenie w produkcji dowolnej liczby powtarzalnych elementów. Każde powierzone zlecenie jesteśmy w stanie wykonać w korzystnym dla Klienta terminie, zachowując najwyższe standardy jakości. 

meble na wymiar | zabudowy na wymiar

Oferta dla biznesu

bezpłatna wycena

04 stycznia 2021
Montaż paneli giętych i prostych na płytach z obłogów dębowych z zachowaniem wytycznych akustyki.
29 kwietnia 2020
Zrealizowaliśmy kompleksową zabudowę lobby i recepcji hotelowej w Gdańsku.
29 kwietnia 2020
Wykonaliśmy aranżację i zabudowę z drewna i betonu w lobby Hotelu Olsztyn
29 kwietnia 2020
Wykonaliśmy i zamontowaliśmy listwy cedrowe w Galerii Siedlce.

Wybrane realizacje

wszystkie realizacje

Sprawdź także ofertę:
dla domu
dla biznesu
dla deweloperów
dla zabytków
dla stolarzy

darmowa wycena

  1. pl
  2. en
  3. de
+48 517 022 210
/lastarmeble
biuro@lastar.com.pl
LASTAR Sp. z o. o.
ul. Rogaczewskiego 76
84-200 Wejherowo
NIP 5882397751
KRS 0000433489